KADRA KIEROWNICZA
 

Dyrektor   
 
   Waldemar Bogacz  

Wicedyrektor
 
Anna Gadzina

Kierownik Warsztatów Szkolnych
 
Dorota Nosal 

                                                

NAUCZYCIELE WYCHOWAWCY
 

   Nazwisko i imię

Wychowawca Klasy

   Aneta Przanowska
1 A
  Małgorzata Trybuch 1 B
  Agnieszka Gniewek 2 A
   Joanna Pulit
2 B
   Waldemar Piskor
3 A
   Beata Mos 3 B
   Aneta Waksmundzka 1 PpA
   Mariola Sorota
1 PpB
   Edyta Gniewek
1 PpC
   Małgorzata Mączka 1 PpD
   Aneta Kopacz
2 PpA
   Agnieszka Noga
2 PpB
   Elżbieta Sury
2 PpC
   Karolina Wierzbicka
2 PpE
   Grażyna Pierzchała
3 PpA
   Kinga Zaryczny 3 PpB
   Renata Cisoń 3 PpD
 
 

                GRONO PEDAGOGICZNE 
                   Zespołu Szkół Nr 5 – Sp.

Przedmioty ogólnokształcące

  Bargieł Elżbieta
  Batko-Romańska Dorota
  Bernacka Elżbieta
  Brożek Wojciech
  Bułat Magdalena
  Dudczyk Jolanta
  Frączek Przemysław
  Gadzina Anna
  Główczyk Wojciech
  Król Lucyna
  Łęczycka Monika
  Musiał Małgorzata
  Noga Agnieszka
  Sułkowska Katarzyna
  Trybuch Małgorzata

Przedmioty zawodowe

  Basta Paweł
  Gadzina Anna
  Klag Urszula
  Klag- Ryczek Agata
  Kożuch Jan
  Mos Beata
  Nosal Dorota
  Piskor Waldemar
  Przanowska Aneta
  Pulit Joanna
  Skowron Bogusław
  Waśko Jolanta
  Woźniak Piotr

Zajęcia edukacyjne w SSPP

  Bargieł Elżbieta
  Błachuta Bartłomiej
  Bocheńska - Stawiarz Sylwia
  Bodziony Teresa
  Bogacz Waldemar
  Brożek Wojciech
  Bułat Magdalena
  Chorążyczewska Danuta
  Cisoń Renata
  Dobek Adam
  Dudczyk Jolanta
  Dzięga Urszula
  Frączek Przemysław
  Frączek Stanisław
  Gniewek Edyta
  Jankowski Arkadiusz
  Jeziorska Izabela
  Kołbon Janina
  Konopacki Sławomir
  Kopacz Aneta
  Król Lucyna
  Kulig Teresa
  Łęczycka Monika
  Mączka Małgorzata
  Michalczyk - Mrowca Agnieszka
  Musiał Małgorzata
  Noga Agnieszka
  Pierzchała Grażyna
  Poręba Małgorzata
  Przybyszewski Kacper
  Sekuła Urszula
  Sorota Mariola
  Sułkowska Katarzyna
  Sury Elżbieta
  Toczek Natalia
  Trybuch Małgorzata
  Uroda Violetta
  Waksmundzka Aneta
  Wierzbicka Karolina
  Wiśmierska Renata
  Wnęk Anna
  Zaryczny Kinga

Zajęcia specjalistyczne

  Gniewek Agnieszka
  Kościuszko Małgorzata
  Rzońca Elżbieta
  Sikora Małgorzata

 
 
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
 
Nazwisko i imię
Stanowisko
Stec Maria
 samodzielny referent d/s uczniowskich 
Pogwizd Anna
księgowa
Obrzut Joanna
specjalista d/s kadr i płac
Ptak Grzegorz
sekretarz
Zyzak - Babiarczyk Renata
pielęgniarka
Zając Stanisław
kierowca samochodu osobowego
Zwolennik Agata
sekretarka
Kiełbasa Władysław
konserwator
Stelmach Urszula
konserwatorka powierzchni płaskich
Cempa Józefa
konserwatorka powierzchni płaskich
Krzeszowiak Bogusław
dozorca 
Ziemnik Piotr kierowca samochodu osobowego